O firmie

Kim Jesteśmy

Firma SKALA 3D istnieje od 2003 roku. Od początku jej działalność opieraliśmy na rodzinnych tradycjach geodezyjnych i z takich to korzeni firma „wyrosła”.
Z biegiem czasu i gromadzeniem doświadczeń zaczęliśmy poszerzać zakres usług o fotogrametrię i indoor mapping. Szczególnie wyspecjalizowaliśmy się w skaningu laserowym, tworzeniu mobilnych systemów pomiarowych i w tym zakresie zebraliśmy już spory wachlarz doświadczeń. Działamy operatywnie i dobrze poznaliśmy środowisko górnicze i robotyczne. Nie obce są nam też zagadnienia z zakresu baz danych, czy inżynierii polarnej. Lata praktyki w zawodzie w połączeniu ze wszechstronnym wykształceniem i nowoczesnością nadają naszej firmie niszowy, niepowtarzalny charakter.

 

 

Co nas wyróżnia

Od zawsze kładliśmy nacisk na dwie ścieżki rozwoju: praktyka produkcyjna i projekty badawczo-rozwojowe. W naszej opinii jedno bez drugiego nie może istnieć, a jednocześnie idealnie się uzupełnia. Projekty komercyjne pozwalają rozwijać naszą przedsiębiorczość i kapitał firmy, naukowe natomiast trzymają w szachu naszego „ducha innowacji”. Nie zamierzamy nigdy rezygnować z tego duetu.

 

o_firmie_1

Pomiary GPS, w tle Fiord Hornsund (Spitsbergen, Norwegia)

 

 

Współpraca

Firma SKALA 3D jest otwarta na szerokie grono współpracy. Cel jest jeden: dywersyfikacja projektów.

 

Zespół

Firma SKALA 3D to zespół młodych ludzi – pasjonatów, którzy nieustannie poszerzają swoje horyzonty próbując co raz to nowych wyzwań. Posiadamy specjalizacje z zakresu geodezji inżynieryjno-przemysłowej, geoinformatyki, fotogrametrii, GIS-u oraz inżynierii polarnej i robotyki i w tych dziedzinach rozwijamy się najlepiej.

Nasza branża pozwala nam łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pracę i pasje. Uczestniczyliśmy w wielu wyprawach na Stację Polarną Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk na Spitsbergenie i przeprowadziliśmy tam sporo ciekawych projektów naukowych.

Odwiedź nasz profil na Google+

Dodaj nas do ulubionych i bądź zawsze na bieżąco

Go to top